Elske van Holk, onze ‘fondswerver particulieren’, sprak onlangs op een bijeenkomst van SoroptimistclubWestland. Soroptimsten zijn vrouwen in een betrokken organisatie die zich richten op empowerment en het versterken van de gemeenschap. Met een passie voor sociale verandering, zetten ze zich in voor lokale en internationale projecten die impact hebben. Het enthousiasme voor de lezing van Elske en het werk van Melania was groot.
Nu organiseren ze een wijnproeverij waarvan de opbrengst bestemd is voor Melania. Deze actie vindt plaats op vrijdag 15 november om 19.30 uur. Naast zorgvuldig door topslijter Van Lenteren geselecteerde wijnen en whisky is er aandacht voor alcoholvrije wijnen en cocktails de zogenaamde Mocktails. Kaashuis Tromp presenteert lokale en buitenlandse kazen. Om de sfeer compleet te maken, speelt het jazzkwartet ‘Three and One’. Iedereen is welkom. De toegang is 5 euro, plaats van dit feestje voor het goede doel: Gebouw Paulina, Honderdland 1042, Maasdijk.
Mocht je niet op 15 november naar Maasdijk kunnen komen maar wel mee willen doen met deze actie voor Melania, download dan hier een bestelformulier voor de wijnen en haal ze na 21 november op bij slijterij van Lenteren.
